kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

 

O firmie

 

Nasza firma została założona w 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej. Priorytetem firmy jest dostosowanie wyrobów do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wieloletnie doświadczenie i surowa polityka jakości gwarantują naszym kontrahentom najwyższy standard usług, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówienia.

 

Od 2003 roku wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane w oparciu o normy systemu zarządzania jakością ISO.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe informacje na temat wybranych usług, cen oraz terminów realizacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta.

 

Wszystkie nasze działania realizujemy w sposób nadzorowany, uregulowany procedurami zgodnie z renomowanym, najnowszym standardem międzynarodowym ISO 9001:2008.

 

Naszą polityką jest promowanie marki firmy solidnej i kompetentnej w spełnieniu wszelkich wymagań i oczekiwań obsługiwanych Klientów w zakresie wymaganej jakości i terminowości dostarczanych wyrobów. Stosując system oceny i doboru dostawców oraz podwykonawców gwarantujemy dostawę wyrobów i usług najwyższej jakości i utrzymywanie stałych parametrów. Systematycznie  podnosimy posiadane kwalifikacje, a zdobyte doświadczenia na przestrzeni lat, pozwalają nam spełnić wymagania najbardziej wymagających Klientów oraz doskonalić nasze wyroby.Nasze zobowiązania wykonujemy zawsze rzetelnie i terminowo wykazując się pełną elastycznością zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

 

       rzetelna recycling kopia

 

 

Certyfikaty

 

 

 

 

[Not a valid template]