kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

Opakowania kartonowe

opakowania kartonowe VegaGdańskie opakowania kartonowe

Wytrzymałe opakowania kartonowe Vega – nr na rynku w Polsce

Nasze opakowania kartonowe wytwarzamy z najwyższej jakości materiałów, głównie z faktury falistej 2, 3 i 5-warstwowej. Produkty, które wytwarzamy są gwarancją odporności na uszkodzenia, wytrzymałości i estetyki. W trakcie przyjmowania zlecenia bierzemy pod uwagę do czego mają być stosowane pudełka kartonowe. Na tej podstawie dobieramy odpowiednią gramaturę tektury.

Wytwarzamy następujące opakowania kartonowe:

  • pudełka klapowe,
  • pudełka fasonowe,
  • opakowania typu display.

W przypadku produkcji opakowań kartonowych dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa w procesie dystrybucji towarów. Dobieramy produkty, które Państwa nie zawiodą. Otwieramy się przy tym na wszelkie sugestie, które pozwolą nam stworzyć produkt idealny, który sprawdzi się w danej branży. Mając na uwadze troskę o klienta na każdym etapie realizacji zamówienia pozostajemy do pełnej dyspozycji, służymy radą i doświadczeniem.

Wytwarzamy produkty w różnych rozmiarach oraz ilościach. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie uwzględniając zarówno ilość oraz historię zamówień naszego klienta. Jesteśmy firmą z doświadczeniem dlatego staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom klienta a także służymy doradztwem w zakresie dobory opakowań tekturowych i pudełek kartonowych względem oferowanych produktów przez naszych klientów.

Zaufaj producentowi Vega opakowania i podejmij z nami współpracę!