kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

Opakowania tekturowe

opakowania tekturoweOpakowania tekturowe

Gdańskie opakowania tekturowe z potrójnej tektury

Opakowania tekturowe wykonane z tektury falistej to lekkie, wytrzymałe konstrukcje wytwarzane do zapewnienia ochrony zapakowanego towaru. Stanowią one produkty codziennego użytku, służą do segregacji dokumentów, pakowania prezentów, wysyłek, przechowywania wszelkiego rodzaju sprzętów z kategorii tak zwanego małego AGD.

Opakowania tekturowe odgrywają również dużą rolę w zakresie bezpieczeństwa dostaw oraz składowania produktów. Opakowania z nadrukiem dodatkowo mogą stanowić reklamę dla firmy kurierskiej, przeprowadzkowej, a nawet pizzerii. Możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone, bowiem zastosowane na pudełku logo firmy przyczyni się do dodatkowej promocji naszych usług.

Produkujemy różnego rodzaju pudełka kartonowe w tym:

  • pudła klapowe – o dowolnych wymiarach, szare lub białe. Ten rodzaj opakowań świetnie sprawdza się jako opakowanie zbiorcze lub przeprowadzkowe. Możliwości jego wykorzystania są praktycznie nieograniczone;
  • pudła fasonowe – to konstrukcje bardziej dopasowane do potrzeb klienta, mogą to być opakowania na pizzę, kartony do tortów, skrzynki na warzywa i owoce.
  • tacki – najczęściej stosowane do zniczy oraz ciast,
  • kartony ozdobne – czyli pudła okolicznościowe i na prezenty.

Tektura umożliwia nam nadanie każdego kształtu, dzięki maszynom wykrojnikowym możemy tworzyć opakowania płaskie, długie, na wino, do pizzy, do ciasta. Jest to podstawowy materiał wykorzystywany do opakowań w każdej branży, m.in. spożywczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej.

Wytwarzamy wysokiej jakości opakowania tekturowe świetnie sprawdzające się w przypadku pakowania małych, jak również średnich i dużych przedmiotów. Jesteśmy w stanie stworzyć karton o dowolnych wymiarach wraz z licznymi akcesoriami w formie przegródek, przekładek i wkładek. Wykonujemy również nadruki, które spersonalizują każde opakowanie.