kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

Producent kartonów

producent kartonówKartony producent Vega-opakowania Gdańsk

Produkujemy wytrzymałe kartony na skalę europejską

Od wielu lat dostarczamy Państwu rozwiązania dostosowane do potrzeb. Jako producent kartonów dążymy do uzyskania ich maksymalnej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, o które szczególnie łatwo w czasie transportu. Tworzymy wytrzymałe kartony Producent musi także ponosić odpowiedzialność środowiskową. Dbamy o ekologię, dlatego szczególną uwagę zwracamy na to aby nasze produkty pochodziły z materiałów z recyklingu. Zarówno my jak i inne czołowe firmy w Polsce postępujemy jak najbardziej przyjaźnie względem ochrony przyrody i ograniczeniu wycinki drzew. Dzięki temu mamy możliwość wytwarzania znacznie szybciej różnych struktur i wytrzymałości. Wytwarzane przez nas produkty cechuje łatwość złożenia i rozłożenia, dzięki temu po ich złożeniu możemy możemy uzyskać dodatkową przestrzeń.

Odpowiednio dobrane kartony świetnie sprawdzają się w trakcie pakowania i przewozu rozmaitych przedmiotów, nawet tych wielkogabarytowych. W celu uzyskania jeszcze większej funkcjonalności, opakowania zostają wyposażone w liczne przekładki i kratownice, które pozwolą maksymalnie wykorzystać ich wnętrze.

Jako producent kartony oferujemy:

  • klapowe
  • fasonowe (kartony wykrojnikowe).

Nasze kartony świetnie sprawdzają się w wielu branżach. Będąc producentem kartonów z wieloletnim stażem dążymy do tego, aby były one maksymalnie dostosowane do wymagań każdego klienta niezależnie od branży którą reprezentuje. Szczególny nacisk kładziemy przy tym na przeznaczenie kartonów.