kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

Producent opakowań

producent opakowańProducent Opakowań

Rzetelny producent opakowań Vega Gdańsk

Seryjną produkcją opakowań zajmujemy się od 1992 roku. Obecnie dostosowując się do ciągle zmieniającego się rynku i wymagań klientów wytwarzamy wytrzymałe opakowania tekturowe o uniwersalnym zastosowaniu. Cechuje je precyzja i estetyka wykonania. Świetnie sprawdzają się jako produkty niezbędne do wysyłki, jak również do przechowywania np. w magazynach.

Jako producent opakowań kładziemy nacisk na to aby wytwarzane przez nas pudełka kartonowe były gwarancją satysfakcji, wytrzymałości, solidności. Jako producent kartonów w magazynach posiadamy gotowe produkty, jak również zajmujemy się ich produkcją na wymiar. Na każdym etapie służymy pomocą i doświadczeniem, przede wszystkim uwzględniając potrzeby zamawiającego i przeznaczenie opakowań.

W ofercie dostępne są:

  • opakowania klapowe – proste, uniwersalne, stosowane praktycznie do wszystkiego,
  • opakowania fasonowe (wykrojnikowe) – bardziej skomplikowane, o dowolnej konstrukcji, dostosowane do potrzeb, np. karton na pizze,
  • opakowania typu display – mają za zadanie wyeksponować produkty na półkach, najczęściej jest to opakowanie zbiorcze dla jednostkowych produktów np. batoników, przypraw czy środków przeciwbólowych,
  • tacki o dowolnych wymiarach – wytwarzamy tacki klejone, zszywane lub składane. Tacki tekturowe często są wykorzystywane do ciast lub do zniczy.
  • akcesoria do opakowań (wkładki, przekładki, narożniki) – wszystko to co pozwoli nam maksymalnie wykorzystać przestrzeń danego opakowania.

Wszystkie wytwarzane przez nas opakowania powstają z tektury o 2, 3 lub 5 warstwach w naturalnym lub białym kolorze. Jesteśmy otwarci na tworzenie nadruków, mogą występować one w formie logo firmy jak również zwykłego napisu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wytwarzamy opakowania o zróżnicowanej budowie oraz sposobie wykończenia umożliwiającym łatwy montaż, transport i wysyłkę.

Jako producent opakowań dostosowujemy się do Państwa oczekiwań oraz jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które przyczynią się do zwiększenia satysfakcji w zakresie realizacji usługi.