kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

Opakowania tekturowe z nadrukiem

34365580_mlGdańskie opakowania tekturowe z nadrukiem

W naszej ofercie dostępne są również opakowania tekturowe z nadrukiem. Tektura falista jest wysokiej jakości materiałem pozwalającym na pakowanie różnego rodzaju przedmiotów i produktów, z którymi stykamy się na co dzień zarówno w domu jak i na stanowisku pracy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie przygotować każdy rodzaj pudełka o dowolnych, niestandardowych wymiarach, który powoli Państwu na bezpieczne zapakowanie każdego przedmiotu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymają Państwo produkt, który spełni wszelkie oczekiwania.

Opakowanie tekturowe z nadrukiem oprócz zapewnienia ochrony przedmiotom może spełniać również inne funkcje. Może być dobrym źródłem reklamy poprzez umieszczenie logo na ściankach opakowania, co będzie przyciągało wzrok klienta. Może pełnić funkcję informacyjną np. dla kuriera, że przewozi szkło albo inny przedmiot, który wymaga szczególnej ochrony. Nadruk może stanowić również ozdobę opakowania.

W ramach współpracy oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru najodpowiedniejszego materiału oraz opracowania projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.