kontakt@vega-opakowania.pl         tel. 58 522 37 37

Pudełka

pudełka kartonowePudełka kartonowe

Wytrzymałe pudełka kartonowe dla firm przeprowadzkowych i kurierskich

Oferujemy Państwu wysoką jakość pudełek niezbędnych podczas przewozu rzeczy, w trakcie przeprowadzki domu, mieszkania, firmy, biura, jak również dostosowanych do potrzeb firm kurierskich, przeprowadzkowych. Nasze pudełka kartonowe będą gwarancją bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego produktu.

U nas dostaną Państwo wysoką jakość w przystępnej cenie. W naszych magazynach dostępne są gotowe produkty, ale również produkujemy pudełka kartonowe o niestandardowych wymiarach. Wszystkie produkty posiadają wzmocnione boki i mocne uchwyty, są one również proste w montażu, co w przypadku firm znacząco usprawni pracę.

Oferujemy:

  • pudełka klapowe – charakteryzują się prostą budową i uniwersalnym zastosowaniem. Idealnie sprawdzają się podczas archiwizacji dokumentów czy podczas transportu. Mogą być stosowane w przypadku wysyłki małych, średnich i dużych towarów. Nasze pudełka klapowe zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje je również estetyka wykonania. Na życzenie klientów wykonujemy na nich nadruki.
  • pudełka fasonowe – posiadają trochę bardziej skomplikowaną konstrukcję, dzięki temu są jeszcze bardziej wytrzymałe. Ich główną funkcją jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Świetnie sprawdzają się w każdej branży, bowiem są stworzone do szybkiej i sprawnej wysyłki (fason pudełka ułatwia szybkie przygotowanie i wysyłkę). Najchętniej po ten rodzaj pudełek sięgają kurierzy i poczta.
  • pudełka ozdobne – zazwyczaj są to opakowania na prezenty, wykonywane z różnych rodzajów tektury.

Z pasją i zaangażowaniem wytwarzamy wysokiej jakości opakowania kartonowe zdolne do utrzymania określonego ciężaru przy zachowaniu przystępnych cen. Co nas wyróżnia na rynku? Doświadczenie, profesjonalne doradztwo, atrakcyjna cena i terminowa realizacja usług.